Site Kuralları

Genel Site Kuralları:

1- Web sitemiz sadece bilgilendirme / haber amaçlı kullanılacağını tüm üyelerimizin bilmesi gerekmektedir.

2- Web sitemizde pornografik ve şiddet barındıran içerikler KESİNLİKLE YASAKTIR.

3- Web Sitemizde ağır yasa dışı ve yasa dışı etkinlikleri teşvik eden, küfür, ırkçı hoşgörüsüzlükle ilişkili veya herhangi bir şahıs, grup veya kuruluş aleyhinde propaganda niteliğindeki içerik göndermek / yayınlamak YASAKTIR

4- Web Sitemizde kötü örnek olacak ve uyuşturucu ile ilgili içerik yayınlamak YASAKTIR.
5- Web Sitemizde alkol, tütün, reçeteli ilaç, silah, markaların taklit ürünlerin reklamı YAPILAMAZ

6- Gencsen.net, ziyaretçileri ya da kullanıcıları tarafından www.gencsen.net adlı web sitesi üzerinden kendisine elektronik ortamdan iletilen her türden kişisel bilgileri ve verileri üçüncü kişilere hiç bir şekilde açıklamayacaktır.

7- Gencsen.net, sunmuş olduğu hizmetlerin ve servislerin daha efektif kullanılabilmesi amacıyla bir çok 3. Parti kurum ve kuruluşlarla çeşitli şekillerde işbirliği yapabilir.

8- Bu işbirliği; reklam, sponsorluk, izinli pazarlama, veri paylaşımı ve yasal diğer ticari yöntemlerle olabilir.

9- Gencsen.net, iletişim faaliyetlerinde, kanunların öngördüğü şekilde izinli iletişim / pazarlama yapacağını, kullanıcının isteği dışında iletişim yapmamayı, kullanıcının sistemden ücretsiz ve kolayca çıkabilmesini sağlayacak araçlar sunmayı beyan ve taahhüt eder.

10- Gencsen.net, kendisine iletilen kişisel verileri ve bilgileri, bilgilerin toplanması ile ilgili açıklanan yukarıdaki amaçlar dışında üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşmayacak, satışını yapmayacak ve hiç bir şart altında kullanılmasına izin vermeyecektir.

11- Gencsen.net'e kayıt olurken, İletilen kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcılarla iletişime geçmek amacıyla da kullanılabilir.

12- 11. Maddede belirtilen kişisel bilgiler için Gencsen.net, işbirliği içinde olduğu diğer kişi ve kurumlar tarafından kullanıcının kimliği hiç bir şekilde açığa çıkarılmaksızın sadece çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, izinli iletişim ve pazarlama, veri tabanı oluşturma çabaları ve pazar araştırmaları yapma gibi durumlar dahilinde kullanılabilir.

13- Kullanıcılar /ziyaretciler / Üyeler yaptıkları yorum / paylaşım lardan tamimiyle 1.dereceden mesuldur ve hiç bir şekilde Gencsen.net sorumlu tutulamaz.

15- Gencsen.net, Ziyaretçileri, Üyeleri, Köşe Yazarları, Editörleri yukarıda yazılan tüm hükümleri peşinen KABUL etmiş sayılır .